OREGANO

Nazývaný tiež pamajorán obyčajný alebo dobromyseľ.
Oregano má úžasné protizápalové účinky na každý orgán v ľudskom tele. Má silné antibiotické účinky a ešte omnoho viac...
Podporuje imunitný systém, má antirakovinové účinky, antibiotické a antiseptické účinky, odstraňuje dusivý kašeľ, pomáha a zlepšuje kožné ochorenia, pomáha pri problémoch so stolicou (zápcha, hnačka), lieči a detoxikuje tráviaci systém, upokojuje nervový systém, lieči zápaly pečene, močových a dýchacích ciest, mineralizuje kosti – prevencia Osteoporózy, chráni a podporuje vývin nových buniek, podporuje zrážanie krvi. Stará sa o šťastie, harmóniu, lásku a pokoj domova. Ochraňuje a napomáha psychickému vývoju. Ako liek sa už používa storočia v tradičnej čínskej a európskej medicíne. Čaj z oregana sa používa k opláchnutiu vnútorných stien vášho domova, čím vytvára ochrannú bariéru pred negatívnymi energiami. 
Dobroyseľ obsahuje minerály ako: železo, zinok, vápnik, betakarotén, horčík, meď, fosfor, mangán, draslík, omega3 kyseliny, sodík, omega6 kyseliny a vitamíny, ako sú: vitamín A, kyselina listová, vitamín B1, C, B2, B3 a vitamín K.
Fotka používateľa Áyurveda pre zdravie.